Zmiana terminu Konferencji Naukowej w ramach XIV Szkoły Zimowej im. prof. Mariana Różyckiego pt. „Chów i hodowla świń ras rodzimych w Polsce – tradycja, hobby czy biznes?

PATRONAT HONOROWY
Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Henryk Kowalczyk

Szanowni Państwo,

w imieniu Organizatorów XIV Szkoły Zimowej:
Instytutu Zootechniki PIB w Krakowie – Zakładu Hodowli Trzody Chlewnej,
Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie – Katedry Nauk o Zwierzętach Monogastrycznych – Pracownia Hodowli Trzody Chlewnej oraz Katedry Genetyki,
Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – Katedry Hodowli Zwierząt

pragniemy zakomunikować, że w dniu 21.01.2022 r. ukazało się rozporządzenie Rady Ministrów dotyczące ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w którym zawarte jest m.in. polecenie przejścia pracowników reprezentujących szereg branż na pracę zdalną, do dnia 28.02.2022 r.

Mając na uwadze powyższe przepisy oraz Państwa zdrowie i komfort podjęliśmy decyzję o przesunięciu terminu XIV Szkoły Zimowej im. Prof. Mariana Różyckiego z 15–18 lutego 2022 r. na 7–10 czerwca 2022 r. Liczymy na pełne zrozumienie ze strony Państwa wobec decyzji Organizatorów konferencji. Temat przewodni XIV Szkoły Zimowej im. prof. Mariana Różyckiego, miejsce oraz jej program pozostaje bez zmian. Wyrażamy nadzieję, że w nowym, czerwcowym terminie będzie już możliwe zorganizowanie naszego spotkania w tradycyjnej formie i będziemy mogli Państwa gościć, po przerwie spowodowanej pandemią.

Wzorem lat ubiegłych dołożymy wszelkich starań, aby nasza Konferencja stworzyła niepowtarzalną okazję do zapoznania się z aktualnymi zagadnieniami, problemami i wyzwaniami stojącymi przed hodowcami i producentami oraz przetwórcami i dystrybutorami mięsa wieprzowego, jak również profilem działalności firm wspierających organizację Szkoły Zimowej.