Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Artura Kryzy

Rada Naukowa Instytutu Zootechniki – Państwowego Instytutu Badawczego zawiadamia, że 31 marca 2021 roku, o godzinie 11.00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie zootechnika i rybactwo:

mgr. inż. Artura Kryzy

Tytuł pracy: Jakość mięsa kaczek o różnym tempie wzrostu w warunkach zrównoważonego odchowu

Promotor:
dr hab. Ewa Gornowicz – Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy

Promotor pomocniczy:
dr inż. Marian Pietrzak – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Recenzenci:
dr hab. Sebastian Nowaczewski, prof. UP – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
dr hab. Zofia Sokołowicz, prof. UR  – Uniwersytet Rzeszowski

Publiczna obrona zostanie przeprowadzona  w trybie zdalnym z przekazaniem obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams.

Dołącz do spotkania Teams

Transmisja będzie dostępna w dniu wydarzenia

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Teams-1024x576.png

Praca wraz z recenzjami została wyłożona do wglądu w Bibliotece Instytutu Zootechniki PIB, ul. Krakowska 1, 32-083 Balice.
Streszczenie oraz recenzje rozprawy doktorskiej dostępne są na stronie internetowej Instytutu w zakładce Postępowania awansowe.