Zaproszenie na Konferencję Naukową w ramach XIV Szkoły Zimowej im. prof. Mariana Różyckiego pt. „Chów i hodowla świń ras rodzimych w Polsce – tradycja, hobby czy biznes?”

PATRONAT HONOROWY

Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Henryk Kowalczyk

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie
Zakład Hodowli Trzody Chlewnej,

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Katedra Nauk o Zwierzętach Monogastrycznych – Pracownia Hodowli Trzody Chlewnej,
Katedra Genetyki

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Katedra Hodowli Zwierząt

zapraszają na:

Konferencję Naukową w ramach XIV Szkoły Zimowej im. prof. Mariana Różyckiego pt.Chów i hodowla świń ras rodzimych w Polsce – tradycja, hobby czy biznes?

Pragniemy poinformować, że w związku ze zniesieniem obostrzeń, zaplanowany termin 7-10 czerwca 2022 r. przeniesionej z lutego Konferencji Naukowej w ramach XIV Szkoły Zimowej im. prof. Mariana Różyckiego jest aktualny.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej wszystkich uczestników, którzy zgłosili się do tej pory oraz osoby, które chciałyby jeszcze zgłosić się i uczestniczyć w Naszym spotkaniu w Hotelu „Jaskółka” w Ustroniu, ul. Zdrojowa 10.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesyłanie imiennych zgłoszeń wraz z rezerwacją noclegów (Formularz zgłoszeniowy) do dnia 13 maja 2022 r. na adres:

aurelia.mucha@iz.edu.pl, tel.: 666 081 375;
pocztą: dr inż. Aurelia Mucha, Instytut Zootechniki PIB, Zakład Hodowli Trzody Chlewnej, ul. Krakowska 1, 32-083 Balice

Informujemy, że koszt uczestnictwa w Szkole Zimowej wynosi 550,00 zł lub 600,00 zł (w zależności od deklaracji uczestnictwa w prezentacjach firm wspierających – Informacje uzupełniające), który należy wpłacić do dnia 13 maja 2022 r.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w XIV Szkole Zimowej.

Dokumenty do pobrania: