Zaproszenie na Konferencję Naukową w ramach XV Szkoły Zimowej im. prof. Mariana Różyckiego pt. „Wieprzowina najwyższej jakości – charakterystyka, identyfikacja, wiarygodność”

• Bez kategorii

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie
Zakład Hodowli Trzody Chlewnej,
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Katedra Nauk o Zwierzętach Monogastrycznych – Pracownia Hodowli Trzody Chlewnej,
Katedra Genetyki
oraz Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Katedra Hodowli Zwierząt

zapraszają na:
Konferencję Naukową
w ramach XV Szkoły Zimowej im. prof. Mariana Różyckiego
pt. ” Wieprzowina najwyższej jakości – charakterystyka, identyfikacja, wiarygodność „

która odbędzie się w dniach 14-17 lutego 2023 r.. w Hotelu „Jaskółka” w Ustroniu, ul. Zdrojowa 10

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesyłanie imiennych zgłoszeń wraz z rezerwacją noclegów (Formularz zgłoszeniowy) do dnia 16 stycznia 2023 r. na adres:
aurelia.mucha@iz.edu.pl, tel.: 666 081 375;
pocztą: dr inż. Aurelia Mucha, Instytut Zootechniki PIB, Zakład Hodowli Trzody Chlewnej, ul. Krakowska 1, 32-083 Balice

Koszt uczestnictwa w Szkole Zimowej wynosi 550,00 zł lub 600,00 zł (w zależności od deklaracji uczestnictwa w prezentacjach firm wspierających – Informacje uzupełniające), który należy wpłacić do dnia 16 stycznia 2023 r.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w XV Szkole Zimowej

Dokumenty do pobrania: