Zaproszenie na Polsko-Węgierskie Seminarium Naukowe w ramach XV Szkoły Zimowej im. prof. Mariana Różyckiego pt. „Wieprzowina najwyższej jakości – charakterystyka, identyfikacja, wiarygodność”

Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy
Zakład Hodowli Trzody Chlewnej,

Konsulat Generalny Węgier w Krakowie

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Katedra Nauk o Zwierzętach Monogastrycznych – Pracownia Hodowli Trzody Chlewnej,

Katedra Genetyki
oraz Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Katedra Hodowli Zwierząt

zapraszają na:

Polsko-Węgierskie Seminarium Naukowe
w ramach XV Szkoły Zimowej im. prof. Mariana Różyckiego

która odbędzie się w dniach 14-17 lutego 2023 roku w Hotelu „Jaskółka” w Ustroniu, ul. Zdrojowa 10

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesyłanie imiennych zgłoszeń wraz z rezerwacją noclegów (Formularz zgłoszeniowy) do dnia 31 stycznia 2023 roku
na adres: aurelia.mucha@iz.edu.pl, tel.: 666 081 375;
pocztą: dr inż. Aurelia Mucha, Instytut Zootechniki PIB, Zakład Hodowli Trzody Chlewnej, ul. Krakowska 1, 32-083 Balice

Informujemy, że koszt uczestnictwa w Szkole Zimowej wynosi 550,00 zł lub 600,00 zł (w zależności od deklaracji uczestnictwa w prezentacjach firm wspierających – Informacje uzupełniające), który należy wpłacić do dnia 31 stycznia 2023 roku.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w XV Szkole Zimowej.

Dokumenty do pobrania: