Przejdź do treści

Wdrożenia i aplikacje 2019

Nazwa wdrożeniaMiejsce wdrożenia
Wdrożenie metody NIRS na oznaczanie zawartości tłuszczu śródmięśniowego w schabie metodą NIRS.Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „POLSUS”
Rozcieńczalnik do mrożenia nasienia knura i sposobów mrożenia nasienia.Zakład Doświadczalny IZ PIB Żerniki Wielkie sp. z o.o.
Procedura SOP M.016: „Oznaczanie zawartości jodu w paszach i premiksach metodą katalityczno-kinetyczną z pomiarem spektrofotometrycznym”.Główny Inspektorat Weterynarii
Nazwa aplikacjiMiejsce aplikacji
System baz danych do analiz genetycznych nowych cech funkcjonalnych bydła mlecznego w Polsce.ZD IZ PIB Kołbacz sp. z o.o.
Wskaźniki trendów fenotypowych i genetycznych cech produkcyjnych i funkcjonalnych w populacji świń ras objętych programami ochrony zasobów genetycznych.Polski Związek Hodowców Owiec i Kóz
Wskaźniki trendów fenotypowych i genetycznych cech produkcyjnych i funkcjonalnych w populacji owiec ras objętych programami ochrony zasobów genetycznych.Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej POLSUS
Dwuskładnikowy dodatek ziołowy poprawiający wylęgowość i jakość piskląt kur rasy zielononóżka kuropatwiana w gospodarstwach certyfikowanych.ZD IZ PIB Chorzelów sp. z o.o.
Metody produkcji wysokiej jakości mięsa ekologicznych kurcząt rasy rhode island red.ZD IZ PIB Chorzelów sp. z o.o.
Produkcja wysokiej jakości certyfikowanego mięsa kurcząt rzeźnych rasy żółtonóżka kuropatwiana.ZD IZ PIB Chorzelów sp. z o.o.
Włókno z krajowych roślin włóknistych – len i konopie.ZD IZ PIB Grodziec Śląski im. Prof. Mieczysława Czai sp. z o.o.